Özel Arama

Fırsatlar

Etiketler: , .

Bosch En Büyük Buzdolabı, En Geniş Hacimli Bosch Buzdolabı

Kampanya Etiketleri:
En büyük Bosch buzdolabı hangisi dersiniz? En geniş hacimli Bosch buzdolabı modelleri hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
en-buyuk-bosch-buzdolabi

Yüksek malzeme ve işçilik kalitesi ile göz dolduran Bosch markasının geniş ailelere yönelik gardırop, çift kapılı veya kombi tipinde no frost buzdolapları bulunmaktadır.

Bosch en geniş buzdolabı: Bosch buzdolapları arasında en geniş olan modeller XL ve XXL grubundaki gardırop tipi olanlardır. Bunlar arasında 2 kapı ve 1 çekmeceli Bosch KFN91PJ20N model buzdolabı net 636 litre kapasitesi (445 soğutucu + 191 dondurucu) ile başı çekmektedir. A+ enerji sınıfında, inox, no frost Bosch buzdolabında buz ve su pınarı ile kolay bir şekilde küp buz veya soğuk suya erişim sağlayabilir, hydrofresh optimal nem teknolojisi ile meyve ve sebzeleri ve chillerbox sayesinde et ve balık gibi gıdaları çok daha uzun süre taze olarak saklayabilirsiniz. Bosch’un bu en geniş hacimli buzdolabı ölçüleri 177,20 cm yükseklik, 90,50 cm genişlik ve 86 cm derinliktir. Söz konusu inox 3 kapılı buzdolabı yıllık enerji sarfiyatı 510 kwh düzeyindedir.

Klasik beyaz üstte dondurucusu yer alan çift kapılı Bosch buzdolabı arıyorsanız, bulabileceğiniz en büyük buzdolabı 561 net hacimli (400+161) Bosch KDN74AW20N modelidir. A+ enerji sınıfındaki Bosch buzdolabı ölçüleri 85.8 (g), 73.4 (d) ve 177.30 (y) cm olup su pınarlı ve çelik görünümlü KDD74AL20N, çelik renkli KDN74AL20N veya beyaz deri görünümlü KDN74AF20N modeli de aynı kapasiteyi sunmaktadır.

Alt kısımda derin dondurucu bulunan Bosch kombi buzdolapları toplam hacim olarak çok daha küçük modellere sahiptir. Bunun yerine 175,60 cm yüksekliğindeki gardırop tipli Bosch KAN62V70NE 385 + 219 lt (toplam net 604 litre) ile tercih edilebilecek diğer bir alternatiftir.

Söz konusu Bosch buzdolabı modellerinin daha geniş hacimli üst modellerini kampanya dönemlerinde daha uygun fiyatlar ile piyasada bulabileceğimizi de hatırlatalım.İlgili aramalar:
bosch en büyük buzdolabı (10), bosch en geniş buzdolabı (7), bosch buzdolabı modelleri (6), en geniş buzdolabı modelleri (6), bosch buzdolabı (6), bosh buzdolabı en büyük (5), bosch geniş buzdolabı (5), en büyük buzdolabı (4), bosch geniş buzdolapları (4), en geniş bosch buzdolabı (3), bosch büyük buzdolabı (3), en geniş buzdolabı fiyatları (2), bosch geniş hacimli buzdolapları (2), en geniş hacimli buzdolabı hangisi (2), en büyük bosch buzdolabı (2)

Yayın tarihi:
Konu: "Bosch En Büyük Buzdolabı, En Geniş Hacimli Bosch Buzdolabı"
Kategori: Beyaz Eşya

Firsat-Cenneti.com » Beyaz Eşya » Bosch En Büyük Buzdolabı, En Geniş Hacimli Bosch Buzdolabı

Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?