Özel Arama

Fırsatlar

Bim Çapalama Makinesi Kampanyası

Bim aktüel ürünler arasında yer alan çapalama makinası hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
bim-capalama-makinasi
Hobi amaçlı bahçe işleri ile uğraşanlar bilirler. Bel ile toprağı alt-üst etmek oldukça yorucu ve zahmetli olduğundan bahçedeki yabani otlardan kurtulmak, toprağı havalandırmak ve sertleşmesini önlBuemek için özellikle yağmurlu havaların devamında çapalama makinesine ihtiyaç duyulmaktadır. Zamandan tasarruf etmek ve bahçe toprağını yumuşatarak ekime dikime uygun hale getirmek için de çapa makinesinden yardım alabilirsiniz.

Bu bakımdan Bim 20 Haziran 2014 tarihli aktüel ürünleri arasında yer alan çapalama makinesini tanıtmak istiyoruz. Peki Bim’in kendi markası olan Bluelight marka çapalama makinesinin özellikleri neler?

395 TL’den satışa sunulan çapalama makinesi benzinli xp160 model bir motora sahip 4 zamanlı, 159,2 cc’lik silindir hacmine sahip, tek silindirli ve hava soğutmalıdır. 5.5 beygir azami güç üreten ve dakikada 3600 RPM devire ulaşabilen çapalama makinesinde transistörlü manyeto ateşleme sistemi kullanılmıştır.

0,6 litrelik yakıt deposu kapasitesine sahip Bluelight çapalama makinesinde kurşunsuz benzin kullanılmaktadır. 60 cm’lik genişliğinde bir alanda çapalama yapma imkanı yapan alet 15-30’lik derinliğe nüfuz edebilmektedir. Çapalama makinesinin net ağırlığı 33,5 kg. olarak belirtilmektedir.

Bildiğiniz gibi Bluelight ürünleri 2 yıl garantili olarak satılmaktadır. Bunun yanında yedek parça ihtiyacınızın 10 yıl boyunca ilgili yetkili servislerden karşılayabilirsiniz. Yakıt tüketimi olarak teknik veriler yeterince anlamlı gözükmediğinden paylaşmayı gereksiz buluyoruz, ancak tam bir depo ile ne kadarlık bir araziyi çapalayabildiğini paylaşarak bu konuda fikir sahibi olabiliriz.İlgili aramalar:
bluelight çapa makinesi yedek parça (14), bluelight çapa makinesi (14), bim çapa makinesi (12), bim çapa makinesi 2016 (6), bim ćapalama makinasï (5), bim çapa makinası (5), bim çapa makinası 2016 (5), bluelight xp160 (5), bim çapa makinesi 2014 (4), bim aktüel çapa makinesi (4), bim çapa makinası fiyatları (3), bluelight çapa makinası (3), bim capa motoru (3), 30 kg agirliginda capa makinesi (3), BİM çapa makinesi ne zaman gelecek (3)

Yayın tarihi:
Konu: "Bim Çapalama Makinesi Kampanyası"
Kategori: Bahçe

Firsat-Cenneti.com » Bahçe » Bim Çapalama Makinesi Kampanyası

4 Yorum: "Bim Çapalama Makinesi Kampanyası"


 1. ahmet günay dedi ki:

  çim makinamın on of anahtarı kırıldı şimdiye kadar yedek parça ile ilgili hiçbir telfona ulaşamadım servis telefonunu bvilen varsa yazarsanız sevinirim

  1. Cavit dedi ki:

   Karaköy meydanı Hedef İthalatta bulabilirsin.Selamlar

 2. hıfzı öter dedi ki:

  üç yada dört yıl önce bim den bluelight çapalama makinası aldım nisan altısında debriyaj kayışı koptu yetkili servis telefonlarına bakmıyor istanbul satıcısının durumuda aynen şimdi çapalama makinasını çöpemi atacağız.okuyana selamlar

  1. Yenal Dincer dedi ki:

   Hıfzı Bey,
   Aynı makinadan ben de aldım, benim makinamın da dişli kutusu kırıldı. Hani şu alttaki bıçakları döndüren mekanizma.
   Siz ne yaptınız, sorunu çözebildiniz mi?
   Yedek parça temin edecek bir yer bulabildiniz mi?
   Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
   İyi günler.


Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?