Özel Arama

Fırsatlar

Chicco bebek ürünleri neler- Chicco iletişim

Chicco bebek ürünleri neler diyenler için hazırladığımız bu yazıda dünyaca ünlü Chicco markasına ait bebek bakım ürünlerinden bahsetmekteyiz.
chicco-bebek-urunleri
Bebeğin olduğu her yerde sloganıyla aşina olduğumuz chicco dünyada yüzden fazla ülkede faaliyet gösteren bir italyan markasıdır. Chicco ürünlerini incelediğimizde beslenmeden oyuncaklara, bebek bakım ürünlerinden hijyene pek çok farklı bebek ürünü görmek mümkün.

Chicco ürünlerinden beslenme alanında termal mama saklama kabı, termal biberon muhafazası, dijital sterilizatör, çeşitli ebatlarda kauçuk veya silikon başlıklı cam, polietersülfon veya polipropilen biberonlar ve biberon ısıtıcısı göze çarpmakta. Ayrıca klasik manuel veya elektrikli göğüs pompası, göğüs hijyeni için temizleyici mendiller, doğal kauçuk göğüs ucu koruyucuları, bakteri önleyici göğüs koruma pedleri, süt saklama kabları diğer ürünler. Kolik önleyici fizyolojik biberon emzikleri, biberon emzik temizleme seti, mama sandalyesi, yükselticiler, yumuşak kaşık ve çatallar ve bardaklar da dikkat çeken diğer chicco bebek ürünleri.

Chicco bebek ürünleri arasında hiç şüphesiz oyun parkı, salıncak, ana kucağı, puset, seyahat sistemi, kanguru, bebek arabası ve bebek güvenlik ürünleri de bulunuyor. Zorlu diş çıkarma dönemi için diş kaşıyıcı, diş kaşıma halkası da bulunmakta. Yeni doğan bebeklere özel nefes tıkanmasını önleyen yastık ve gözü kulağı hep bebeğinde olanlar için bebek telsizini unutmamak lazım.

Banyo zamanlarını daha keyifli hale getirmek için chicco ürünleri arasında banyo termometresi, göz yakmayan bebek şampuanı, bebek yağı ve bebek sabunu bulunuyor. Bakımlı bebeklere özel güneş spreyi, tarak-fırça, talk pudra, pişik önleyici krem, bebek tırnak makasını da unutmamak lazım.

Özellikle kışık soğuk algınlığı zamanlarına yardımcı bir chicco ürünü ise soğuk buhar makinesi. Bebeğiniz ve çocuğunuz için keyifli zamanları chicco oyuncakları (dönence, çıngırak, oyun-aktivite minderi, gece lambası ve projektör, yürüme oyuncağı, aktivite masası,vs.) ile geçirmeniz mümkün. Ayrıca hediye fikirleri açısından oyuncaklar ilginizi çekebilir.

Chicco’nun en çok aranan diğer ürünleri oto koltuğu ve oto koltuğu yükselticisi ile fizyolojik-ortopedik ayakkabılar.

Sizlere chicco ürünlerini sunmaya çalıştık. Merak ettiklerinizi chicco iletişim hattına (444 2 442) danışabilirsiniz. Herkese kolay bebek bakımları diliyoruz.İlgili aramalar:
görgül bebe giyim firsatlari (1)

Yayın tarihi:
Konu: "Chicco bebek ürünleri neler- Chicco iletişim"
Kategori: Anne-Çocuk

Firsat-Cenneti.com » Anne-Çocuk » Chicco bebek ürünleri neler- Chicco iletişim

Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?