Özel Arama

Fırsatlar

Etiketler: , , .

Bebek giyim markaları, Bebek giyim mağazaları, ürünleri

Bebek giyim markaları, bebek giyim mağazaları ve bebek giyim ürünleri üzerine yaptığımız araştırmamızı burada okuyabilirsiniz. İşte Türkiye’de önde gelen bebek giyim markaları, bebek giyim mağazaları ve bebek giyim ürünleri:
bebek giyim markalari magazalari urunleri
Bebek giyim markaları-Bebek giyim mağazaları: Ülkemizde bebek ürünleri ithalatçısı pek çok marka bulunmakta. Chicco, Kanz, Kraft, Bebedor gibi pek çok bebek ürünleri markası bulunuyor. Ancak bebek giyim markalarını incelediğimizde çok fazla sayıda bilindik marka bulunmamakta. Sizlere piyasadaki bebek giyim markalarından bahsedersek:

Ülkemizde ilk akla gelen bebek giyim markalarından birisi Chicco. İtalyan chicco pek çok modelde bebek giyim ürünleri haricinde oyuncaktan, bebek arabasına, bebek güvenlik ürünlerinden beslenmeye yardımcı ürünlere kadar pek çok bebek ürünleri de üretmekte. Albimini, anne adaylarının dikkatini çeken bir diğer bebek giyim markası. Kidomino bebek giyim markasının organik banyo havlusu gibi ürünleri bulunmakta. BabyNeo bebek giyim markası olarak bebek ve çocuk mayoları üretmekte. Adidas’ın da bu konuda benzer ürünleri mevcut. Jujube markası bebek giyim alanında hırka, süveter vb. ürünlere sahip. Disney lisanslı bebek giyim ürünleri de dikkat çekenler arasında yer alıyor. Ülkemizin tekstil cenneti olması hasebiyle Bebepan, Bebetto, Berfu, Bebecik, Kushies, Sevi Bebe, Bobux, Baby Jem, Baby needs, Fuar Baby, Bebefox, Kanz, Bücürük, Pembe prenses gibi pek çok farklı bebek giyim markaları bulunması gayet normal karşılanmalı. Sizler de yorumlarınızla anneler için en kaliteli ve uygun fiyatlı bebek giyim markası olarak neyi tercih ettiğinizden bahsedebilirsiniz.

Bebek giyim ürünlerine gelecek olursa, başlıca bebek giyim ürünleri arasında hastane çıkışı, eldiven, şapka, zıpın, tulum, body, bebek bezi, alıştırma kilodu, çorap, mama önlüğü, patik, hırka, yelek, kazak, mont, kaban, yağmurluk, pantalon, şort, alt-üst takım vs. gelmekte. Bebek giyim ürünlerinden özellikle yeni doğanlar için olanları oldukça elzem olmakla beraber çok kısa bir süre için kullanılabilmekte, zira bebeklerin gelişim eğrilerinden dolayı kıyafetleri eskitemeden rafa kaldırmak gerekebiliyor.

Peki bebek giyim mağazaları neler? Pek çok alışveriş merkezinde yan yana bulunan bebek mağazalarını görebilirsiniz. Bunların bir kısmı yerel olmakla beraber Chicco, Bücürük, Toker Bebe, E-bebek, Zeyland, Wenice Kids, C&A kids, Kanz, LCW çocuk, Mothercare, Kiddo, Panço vs. olarak sayılabilir. Siz de en çok memnun kaldığınız bebek giyim mağazaları hakkında yorum yaparak, başka insanlara yardımcı olabilirsiniz.İlgili aramalar:
albimini bebek kıyafetleri (1), chicco bebek kiyafetleri (1), duyuru Cennet bebek (1), peki bebek giyim (1)

Yayın tarihi:
Konu: "Bebek giyim markaları, Bebek giyim mağazaları, ürünleri"
Kategori: Anne-Çocuk

Firsat-Cenneti.com » Anne-Çocuk » Bebek giyim markaları, Bebek giyim mağazaları, ürünleri

Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?