Özel Arama

Fırsatlar

Firsat-Cenneti.com » Alışveriş Yaparken Dikkat!

Alışveriş Yaparken Dikkat!

Değerli arkadaşlar,
teknolojik cihazlar hepimizin üzerinde çok fazla malumatı olan şeyler değil. Navigasyon cihazı, LCD TV, cep telefonu, medya oynatıcı, mp3 çalar, vs. her ne olursa olsun memnun kalmayacağınız yönler olabilir.
Alacağınız üründen yüzde yüz emin değilseniz, mağazalarda bilgi sahibi olduktan sonra internetten satın almanız önerilir. Zira internet satışlarında sorgusuz sualsiz iade imkanınız vardır. Mağazadan yaptığınız alışverişlerin çoğu geri dönülmez niteliktedir. Bimeks, Teknosa, Media Markt, Best Buy, Darty, Vatan Bilgisayar veya Electro World, nere olursa olsun, mağazadan yapılan alışverişlerde iade almama hakkına sahiptirler, ancak ürünün arızalı olması durumu istisna. Arızalı ürünlerde ise başınız ağrıyabilir, zira size göre arıza sayılan bir durum, mağaza satış temsilcisi veya yetkililerine göre normal, olağan bir durum olarak kabul edilebilmekte.

Bu nedenle içinizin rahat olması bakımından yaptığınız alışverişi internet sitesi üzerinden yapmanız tavsiye edilir. Örneğin vatan bilgisayarın, teknosa’nın, darty’nin veya bimeks’in internet sitesi gibi. (media markt, best buy, electro world internet üzerinden satış yapmamakta). Daha başka teknolojik ürün satan pek çok internet sitesi de mevcut ancak bir kısmı iade alırken %10-15 kesinti uygulayabilmekte, yaptığınız sözleşme detaylarına bakmayı ihmal etmeyiniz veya ürün iade hakkında bilgileri önceden okuyunuz.

Mağazada yapılan satışların da cazip yönleri olabiliyor, mesela anlık indirim, ürünü hemen kullanma, vs. gibi. Ancak hızlı verilen kararların özellikle pahalı bazı teknolojik cihazlarda geri dönülmez sonuçları olabilmekte. Bu nedenle acele etmeden, araştırma yaparak, fiyatları takip ederek, internet üzerinden alışveriş yapmanız, sizin için daha hayırlı olacağı kanaatindeyiz.
FirsatCenneti.comİlgili aramalar:
firsat cenneti com (2), bestbuy alışveriş yapmak (1), çubuk blender ne işe yarar (1), firsat cenneti (1), firsatcenneti (1), firsatcenneti com (1)

3 Yorum: "Alışveriş Yaparken Dikkat!"


 1. artunc dedi ki:

  yaptığım yorular için detaylı bilgi verebilirim İsmail artunç oto as Gördes- manisa 05334507617

 2. artunc dedi ki:

  ben manisanın Gördes ilçesinde esnafım teknosa dan casper laptop aldım almaz olaydım izmir optimum alış veriş mekezi teknosa şubesinde bana açıklayıcı bilgi vermeden ürünü sattılar oysa internetten almış olsaydım 200 tl indirimden yaralanacakmışım ve beğenmediğim takdirde iade etme hakkım olduğunu sonradan öğrendim ben şimdi aracımla gidip teknosa gibi isim yapmış olduğum için arabamın yakıtı dahil 300 tl zarardayım ve bu zararla ilgilimercilere başvursam dahi avukatlar dahil beni haksız duruma düşürecek fatura altındaki ufak yazılarla ibare konulmuş cayma hakımmı noter huzurunda kullansam dahi sonuca gidemeyeceğimi öğrendim
  en son bir televizyon kanalı ile görüştüm arık onlar ilgilecek teknosa satış merkezinin önünde bu olayı teşhir edeceğim ben şu anda teknosa dan alış veriş yapacak olan müşterilerimi caydıracağım çünkü aldatıldığımı hissetmekten uyku uyuyamıyorum sağlık dengem dahi bozuldu . bu teknosada alış veriş memnuniyeti karşılğında 4445599 dan opatatör10 üzerinden derecelendirme yapmamı istediler sesli yanıt yöntemi ile 1 yanıtımı dahi 5 verdiniz diye söylendi bu kadarına da pes doğrusu teknosa ya hakkımı helal etmiyorum kısacası memnun değilim.başka sitelerede yorumlara yazacağım

 3. ramazan dedi ki:

  18,06,11 tarihinde
  ekmek yapma makinası aldım ürün sorunlu.gazi osman paşa da.iade almadılar .halbuki 15,gün iade hakına sahipim.beni servise yönlendir diler . rapor istedimonuda yok dediler … servis e götürmemi istendi. servis kesinlikle rapor veremeyeceğini söyledi.


Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?