Özel Arama

Fırsatlar

Etiketler: , , , , , , , .

Yurtdışına Para Gönderme- en ucuz uluslararası para transferi için Moneybookers

Yurtdışına Para Gönderme yöntemlerinden en ucuz en kolay olanları mevzusunda sizleri aydınlatmak istedik. Bilindik western union, moneygram metodları haricinde internet üzerinden uluslararası para transferi konusunda alternatifler hakkında sizleri aydınlatırsak:
moneybookers yurtdisina para gonderme
Yurtdışına para göndermenin en ucuz yolu olarak değişik alternatifler mevcut. Bu yazımızda western union veya moneygram harici internet üzerinden uluslararası para transferi metodlarından moneybookers ve paypal den bahsedeceğiz.

Yurtdışına para nasıl gönderilir diyenler için Moneybookers da iyi bir alternatif. Peki Moneybookers nedir? Moneybookers, email aracılığı ile anında ve güvenilir bir şekilde para göndermenize ve almanıza imkân veren bir araçtır. Kredi kartınızdan para gönderebilir, banka hesabınızdan/hesabınıza para havale edebilirsiniz. Birine para göndermeye ihtiyaç duyduğunuzda (arkadaşa borç ödeme, İnternette satın alma/açık artırma için ödemeler) veya başka biri size para göndermek istediğinde Moneybookers’ı kullanabilirsiniz.

Moneybookers’ı kullanmanın faydaları nelerdir? Moneybookers internet üzerinden kredi kartı bilginizi hiç bir yere açıklamaya gerek kalmadan alışveriş ve para transferi imkanı sağlar. Kredi kartı bilginizi yalnızca bir kere ilk kez üye olurken moneybookers’a bildirmeniz yeterlidir. Moneybookersda alıcının yalnızca eposta adresini kullanarak para transferi gerçekleştirebilirsiniz. Yolladığınız para anında karşı hesaba geçer. Bu hızlı uluslar arası para transferi en ucuz para transferi metodlarından birisidir.

Moneybookers aracılığıyla ödeme almak için eposta adresinizle kayıt olmanız yeterli. Mevcut bakiyeniz bulunduğunuz ülkedeki banka hesabına aktarılarak çekilebilir.

Moneybookersda birçok döviz üzerinden para transferine imkan tanır. Bunlar Türk Lirası (TL), Euro (Avro), Dolar, ingiliz sterlini (pound), isviçre frangı gibi onlarca yabancı para birimini olabilir.

Moneybookers ücretleri neler? Yurtdışına para gönderme masrafı ne kadar? Ücretsiz kayıt ve hizmet (aktif hesaplar için), ücretsiz bankadan para yükleme imkanı yanında kredi kartından moneybookers hesabınıza para aktarma işleminden %1.9 oranında komisyon alınmakta. Her türlü para transferinde (yurtdışına para gönderme dahil) %1 ücret tahakkuk etmekte. Alıcılar herhangi bir ücret ödemeden para alabilmekteler. Diğer ücretler: Moneybookers para çekme (Bankaya): € 1.80 sabit ücret, Moneybookers para çekme (Çek ile): € 3.50 sabit ücret

Moneybookers ile ilgili diğer bilgiler: Moneybookers tavsiye programına katılarak para kazanmanız mümkün. (Moneybookers ile para kazanma). Herhangi bir şahıs birden fazla moneybookers hesabı açamamakta. Moneybookers kullanarak birden fazla kişiye çok uygun ücretlerle çoklu ödeme gönderebilirsiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun moneybookers ile hesabınıza para alabilirsiniz.

Peki Türkiye’de Moneybookers hesabıma para yüklemek için banka transferi için nasıl talimat vereceğim? – Moneybookers para yatırma. Öncelikle işlem için banka ayrıntılarını öğrenip, ‘Para Yükle’ bölümünden banka transferini seçiniz. Buradan ilgili banka ayrıntılarını öğrenirsiniz. Daha sonra bu ayrıntıları bankanıza göndermeniz ve paraları Moneybookers’ın banka hesabına havale etmesi için talimat vermeniz gerekmekte. Söz konusu işlemde müşteri ID’sini de belirtmelisiniz. Ödeme işlemini hızlandırmak amacıyla havaleyi bankanın İnternet şubesi üzerinden başlatabilirsiniz. Bir kaç iş günü içinde hesabınızda bakiyeniz yapılan transfer miktarınca artacaktır. Özetle banka hesabından direkt olarak transfer yapılamamakta, para transferi için bankanıza talimat vermeniz gerekiyor.

Peki Türkiye’de Moneybookers hesabıma para yüklemek için kredi kartı nasıl kullanabilirim? – Moneybookers para yatırma. Hesabınıza kredi kartınızı ekleyip kredi kartının size ait olduğunun teyidi amacıyla doğrulama işlemini geçmeniz gerekiyor. Söz konusu doğrulama için kredi kartından çekilen ufak bir miktar paranın küsüratının kredi kartı ekstresinden veya internet bankacılığı sayesinde öğrenilerek sisteme girilmesi gerekmektedir.İlgili aramalar:
uluslararası para transferi kuralları (6), uluslararası para transferi en ucuz (2), en uygun fıyata yurdısına para gondermek (2), yurtdışına para göndermenin en ucuz yolu (1), yurt dışına para göndermek (1), yurt disina nasil doviz havele gonderlir (1), YURT DIŞINA EN UYGUN PARA NASIL GÖNDERİLİR (1), yurt dışı para transferinin en ucuz yöntemi (1), yurdisina para gonderme (1), yur dısına para gönderme (1), yurt dışına ucuz para transferi (1), YURTDIŞI EN UCUZ PARA gönderme yöntemi (1), yurtdışı hesaplarına en ucuz para yatırma yöntemi (1), yurtdışına para göndermek (1), yurtdışına para gönderme en ucuz (1)

Yayın tarihi:
Konu: "Yurtdışına Para Gönderme- en ucuz uluslararası para transferi için Moneybookers"
Kategori: Alışveriş Rehberi

Firsat-Cenneti.com » Alışveriş Rehberi » Yurtdışına Para Gönderme- en ucuz uluslararası para transferi için Moneybookers

2 Yorum: "Yurtdışına Para Gönderme- en ucuz uluslararası para transferi için Moneybookers"


  1. yakup dedi ki:

    05355132170 belerus’ para gönderecem en uygun nasıl gönderebilrim

  2. hüseyin dedi ki:

    moneybookers çok güzel bi sistem bende bu sistemden faydalanmak istiyorum


Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?