Özel Arama

Fırsatlar

Victorinox İsviçre Çakısı modelleri, Markalar

Dünyaca ünlü çok fonksiyonlu İsviçre Çakıları modelleri ile markalar hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
victorinox isvicre cakisi
Basit bir bıçak olarak kullanılmanın çok ötesinde özelliklere sahip olan İsviçre çakıları, paslanmaz çeliğinin kalitesi, sağlamlığı, keskinliği ve onlarca ihtiyaca birden yanıt verebildiği halde oldukça kolay taşınabilir olmaları nedeniyle günlük hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline dönüşebilmekteler. Dağcılık, doğa yürüyüşü ve kamp gibi aktivitelerde çakı bulundurmak güvenliğin ötesinde büyük bir ihtiyaç aynı zamanda. Çok şık bir hediye olarak da İsviçre çakıları talep görmekte. Peki isviçre çakısı markaları hangileri, ne gibi modeller mevcut?

En çok bilinen İsviçre çakısı markası Victorinox’dur. Victorinox markasının isviçre ordu bıçakları yanında saat, valiz ve kıyafet gibi ürünleri de mevcuttur. Wenger markası ise İsviçre çakıları yanında lüks bay/bayan kol saatleri, çakmak, cüzdan, çanta ve aksesuar gibi ürünleri bulunmaktadır.

Victorinox ve Wenger çakı modellerini incelediğimizde, değişik bıçak boyutlarına (58, 84, 91 mm) göre seçenekler görmekteyiz. Ayrıca klasik kırmızı renkten başka, şeffaf veya farklı desen ve renk seçenekleri de sunulmaktadır.

Klasik bir isviçre çakısında görebileceğiniz aletleri şöylece özetleyebiliriz:(145 fonksiyona kadar çakı mevcut olmakla beraber…)
Uzun bıçak, kısa bıçak, makas, düz veya yıldız tornavida, şişe açacağı, tirbuşon, konserve açacağı (tornavida uçlu), plastik kürdan, testere, törpü, büyüteç, kablo soyucu-bükücü, pense, keski, cımbız, kanca, cetvel, tükenmez kalem ucu, budama bıçağı, tırnak temizleyicisi, iğne, vs.

Sadece bunlar mı? Dilerseniz usb flaş bellekli, LED lambalı, bıçağı kilitli veya saatli çakı modelleri de bulunmaktadır. Ülkemizde fazla yaygın olmamakla beraber, şirketinizin logosuna sahip veya kendi isminizin yazılı olduğu isviçre çakısı, güzel bir hediye ve promosyon olarak dikkat çekebilir.

Bayanlar için cüzdana konabilen ve 10 farklı özelliğe sahip Swiss card da ilginç bir seçenek. Bahçecilik ile uğraşanlara özel isviçre çakıları da bulunmaktadır. Bisiklet severler için pratik tamir seti, acil durumlara müdahale seti gibi daha yeni modeller de üretilmektedir.

Son olarak çakı bıçak taşımak suç mu diye soranlar için kesici aletler ile uçağa binemeyeceğinizi belirtelim (yanınıza almadığınız valizde sorun yok). Stadyuma futbol müsabakalarına giderken, vb. etkinliklerde bıçak taşımaya izin verilmemektedir. Bundan başka 2521 ve 6136 sayılı kanunlarda bıçaklar ile ilgili hükümler bulunmaktadır. “Ateşli Silahlar ve Bıçaklar ile Diğer Aletler Hakkında Yönetmelik”te bıçağın üstte taşınmayacağı ancak el çantasında, ambalajda, araçların bagaj ve torpido gözlerinde ve ani olaylarda kullanılmayı engelleyecek tarzda kağıt veya bezle sarılıp paketlenmiş şekilde üstte taşınabileceği belirtilmektedir.İlgili aramalar:
isviçre çakısı modelleri (14), isviçre çakısı (2), isviçre çakısı özellikleri (2), isveç çakısı markaları (2), İsviçre çakısı satın al (2), isviçre çakısı ne kadar sağlam (1), isviçre çakısı özellikleri victorinox (1), İsviçre cimbiz markası (1), isviçre itfaiyeci bıçağı (1), isviçre marka valiz (1), isviçre markaları (1), isviçre ne iyi çakı markası (1), isviçre ordu çakısı özellikleri (1), şık kutusunda isviçre çakısı (1), 8623 isveç çakısı (1)

Yayın tarihi:
Konu: "Victorinox İsviçre Çakısı modelleri, Markalar"
Kategori: Alışveriş Rehberi

Firsat-Cenneti.com » Alışveriş Rehberi » Victorinox İsviçre Çakısı modelleri, Markalar

Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?