Özel Arama

Fırsatlar

Etiketler: , , .

Teknosa asist nedir, yardım arayanlara teknosa asist merkezi

Bu yazımızın konusu Teknosa’nın Teknoasist hizmeti. Teknosa asist teknosa’nın yardım hizmetidir. Ayrıca dilerseniz Teknosa Garantisi (teknogaranti ek garanti), ürün iade ve değişim, teknosa katalog (broşür), teknosa şikayet, teknosa mağazaları adres ve telefon konularını da inceleyebilirsiniz. İşte teknosa asist hakında bilgiler:
teknosa asist
TEKNOSA ASİST NEDİR?
Teknosa Asist, Teknosa’nın müşterilerine özel, müşteri memnuniyetinde en iyiyi ve mükemmeli yakalamak adına oluşturulmuş hizmet dünyasıdır. Satın almadan önce, satın alırken ya da satın aldıktan sonra her türlü ihtiyacınızda size destek vermek için oluşturulan bu dünya da Teknosa farkını her zaman hissedeceksiniz. Mağazalarımızda Teknosa Asist köşelerinde görevli Teknoasistanlarımız ve 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz 444 55 99 numaralı Teknosa Asist Merkezimizle sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

Teknoasistan Ne Yapar?
Teknoasistan, mağazalarımızdaki Teknosa Asist köşelerinde mağaza personelinden farklı olarak hizmet veren personelimizde. Müşterilerimiz satın aldıkları ürünlerle ilgili satış sonrası yardıma ihtiyaç duyduklarında, mağazalarımızdaki bu köşelere gelerek, ürünün tedarikçisi veya harhangi başka bir ilgiliyle irtibata geçmesine gerek kalmadan, Tekoasistanlardan yardım alabilmektedir.
Teknoasistan;
• satış esnasında ve sonrasında karşılaşılabileceğiniz her türlü sorunla ilgilenir ve bunları takip eder,
• sizleri Teknosa’nın satış sonrası hizmetleri hakkında bilgilendirir,
• satın aldığınız ürünün teslimiyle ilgili hertürlü fiziksel, evraksal ve sistemsel işlemleri yapar, -siz, Teknosa ve yetkili servisler arasında bilgi köprüsü oluşturur.

Teknoasistan’a Nasıl Ulaşırım?
444 55 99: 7 gün 24 saat boyunca tüm operatörlerden ve sabit hatlardan alan koduna gerek olmaksızın Teknosa Asist Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.
5599: 5599’a tüm operatörlerden mesaj atarak; mağaza iletişim bilgileri, kampanya bilgileri ve ödeme kampanyaları hakkında bilgi alabilirsiniz.
Web sitesi: Web sitemizdeki iletişim formunu doldurduğunuz taktirde leknoasistanlarımız 24 saat içinde size ulaşacaklardır.
Mağazalarımız: Mağazalarımızdaki Teknosa Asist köşelerindeki Teknoasistanlarımız sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.İlgili aramalar:
teknoasist (29), teknosa asist (26), teknoasist nedir (22), tekno asist (15), teknoasist merkezi (10), teknoasist ürün takip (7), teknosa asist merkezi ürün takip (6), teknosa ürün takip (5), teknoasist cihaz takip (3), teknosa asist merkezi (3), teknoasist ne demek (3), teknoasistan nedir (3), teknoasist çalışma saatleri (2), teknosa assist (2), teknosaasist (2)

Yayın tarihi:
Konu: "Teknosa asist nedir, yardım arayanlara teknosa asist merkezi"
Kategori: Alışveriş Rehberi

Firsat-Cenneti.com » Alışveriş Rehberi » Teknosa asist nedir, yardım arayanlara teknosa asist merkezi

8 Yorum: "Teknosa asist nedir, yardım arayanlara teknosa asist merkezi"


 1. NAGİHAN dedi ki:

  Bu kadar iğrenç bir kurum olamaz garantili urunlerde yardımcı olmuyorlar urunlerinin arkasında durmuyorlar elemanları birbirine atmaktan başka bir iş yapmıolar kesinlikle memnun değilizz

 2. Hasan Koç dedi ki:

  Sayın yetkili,
  Oğlum Bahadır bilgisayar ortamında TEKNOSA’dan LG60PH670S DVB-S 3D FHDSMART PLAZMA televizyon satın aldı.
  teknosa bugün televizyonu anılan adrese teslim etti.Ben kurulum için LG teknik servisi defalarca aradım ,her seferinde farklı numaralar verdikleri gibi,telefonlara saatlerce cevap verilmedi.
  televizyonu TEKNOSA bugün sabah teslim etti.Seyahatım nedeniyle Kurulumun bugün yapılmasını rica ederim.

 3. sedo dedi ki:

  enpi 4 aldım başkalarının fotoları var içinde rezillik

 4. celil kekeç dedi ki:

  Ben hiç memnun değilim. Aldığım ürünü süresi, içinde iade ettim. İade kabul edilmiyor. Karttan ücret kesmeye devam ediyorlar. Kimseye tavsiye etmem.

 5. onur dedi ki:

  Ben tüm ürünlerimi artık teknosadan alıyorum son 2 yıldır. çok memnunum daha önce Htc marka telefonum ile yaşadığım sıkıntıyı garanti kapsamında 15 gün içinde aldım hatta daha kısa bir sürede almış olduğum ürünlerin hiç birinde sıkıntı yaşamadım sıkıntılarımda da çözüm yolu hemen sunuldu teknosayı tercih etmemin sebebi diğer firmaların ürünlerinin arkasında durmaması neymişte ürünün garantisi ithalatçı firma tarafından karşılanıyormuş ürünün garantisi kendileriyle alakalı değilmiş teknosa a dan z ye aldığınız her ürünün arkasında teknosa duruyor ben mağazadan da çalışanlardan da memnunum

 6. tolgay arık dedi ki:

  burda yorumları okuyan arkadaşlar sakın ha sakın teknosa dan birtana bile ürün almayın ben bir bilgisayar aldınm leptap servise gitti 3 ay oldu gelmedi bilgisayarın nerede oldığu bile belli değil hiç kimse ilgilenmiyor bu konuda kiminle görüştüysemde fayda etmedi 05325651737

 7. seda dedi ki:

  sayın yetkililer ilimizde bulunan teknosa mağazanıda çalışan elemanlarınızı dah iyi seçmenizi istiyorum .nedenine gelince çorum şubesinden bahsediyorum çalışanlarınızın hiç bir kampanyanızdan haberleri yok indirimli urunler hakkında sıfırlar mağazada müşteriyle ilgilenmek yerine bazısı bilgisayar oyunuyla meşgül bazısı televizyon izliyor .ürün talebinde bulunduk kargo ücreti olup olmadıgından dahi habersizler şikayette bulunacagımız bir mağza müdürü dahi yok .LÜTFEN GEREĞİNİ YAPMANIZ DİLEGİYLE

 8. gülay dedi ki:

  telefonumu merek ediyorum ne oldu çok acil telefonsuzum


Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?