Özel Arama

Fırsatlar

Etiketler: , , , .

Sodexho ne demek, Sodexho hangi marketlerde geçerli

Bu yazımızda Sodexho ne demek ve Sodexho hangi marketlerde geçiyor konusunu ele aliyoruz. Sodexho anlaşmalı yerlerden özellikle yemek ve gıda ihtiyacınızı karşılamanız mümkün. İşte sodexho hakkında bilgiler:
sodexho ne demek, hangi marketlerde gecerli
Sodexho’nun 1968’de Fransa’da başlayan hayatı, şu an 80’den fazla ülkede devam etmekte.
Sodexho nedir? Sodexho ne demek? Sodexo ortaklıklar temelinde çalışan profesyonel bir servis sağlayıcı hizmet şirketidir. En çok bildiğimiz sodexho hizmetleri kart ve çek hizmetleri kapsamında yemek kart ve çekleri (restaurant pass card), hediye çeki(gift pass), asistan pass, teşvik ve ödüllendirme programları gibi hizmetlerdir. Bunların dışında yemek hizmetleri, inşaat yönetimi, teknik bakım, bina bakımı, resepsiyon ve santral yönetimi, filo yönetimi, tarayıcı ve laboratuar ekipmanları, eğlence gemileri, güvenlik, ilaçlama, bahçe bakım ve peyzaj, otel temizlik ve bakımına kadar müşterilerin ofislerinde, okullarında, hastanelerinde, yerleşim dışı alanlarında çok çeşitli düzeylerde hizmetler söz konusudur.

Örneğin Sodexho ülkemizde askeri öğrenci, er-erbaş veya subaylara yiyecek-içecek hizmetleri sunmakta görev yapıyor. Öğrenciler de okul menüleri aracılığıyla Sodexho’dan yararlanabiliyorlar. Fabrikalardan plazalara, uluslararası şirketlerden finans kurumlarına kadar çok geniş yelpazede Sodexo’yu görmek mümkün.

Sodexho Restaurant Pass Kart: Şirket çalışanlarının yemek ihtiyaçlarının basit ve pratik, güvenilir ve hızlı bir şekilde karşılanması Sodexho Restaurant Pass Kart ile çok kolay. Yemek çekleri dışında tek bir çipli elektronik kart ile kurumsal harcamaların takibi oldukça güvenli. 15 binden fazla yaygın üye ağı ile sodexho passcard aradığınız çözüm olabilir zira vergi istisnasından faydalanma, maliyet avantajı, idari kolaylık, kaynak tasarrufu Sodexho’nun avantajları arasında.

Sodexho online‘da interaktif sipariş yönetimi uygulaması ile sipariş vermek, takip etmek ve yönetmek oldukça kolaydır. Ayrıca personel kartlarına kredi yükleme, etkin kullanım, bakiye yönetimi, harcama yönetimi sodexho online ait diğer avantajlar.

Sodexho Yemek Çeki: Sodexho ismini en çok duyduğumuz hizmet sodexho yemek çekleridir. Yemek çekleri seçme özgürlüğü yanısıra işverenlere vergi istisnası dan faydalanma, maliyet avantajı, idari kolaylık, kaynak tasarrufu sağlayabilmekte. Siz de sodexho yemek çekine sahipseniz, sodexho logolu üye işyerlerinde (sodexho anlaşmalı yerlerden) çekinizin limitine göre yemek yiyebilirsiniz.

Sodexho Gift Pass Gıda: Sodexho Gift Pass Gıda hediye çekleri ile çalışanlar gıda ve market alışverişini, seçme özgürlüğü beraberinde yaşayabiliyor. Bu şirketlere organizasyon ve lojistik kolaylığı yanı sıra güvenlik avantajları da sunmakta.

İşverenler sodexho hediye çeklerini teşvik ve ödüllendirme amacıyla veya özel günlerde (dogum günü, evlilik, vs.) de kullanabilirler.

Peki Sodexho kullanılan neler, sodexho hangi marketlerde geçerli Hediye çeklerinin geçtiği market listesine my-sodexo.com/UyeListesi.aspx adresinden ulaşabilirsiniz.

Sodexo Gift Pass hediye çekleri hem şirket çalışanları hem de şirketin satış kanalları (bayi, perakende, satış temsilcisi, vb.) ve dış ortakları (doktor, eczane vb.) için kullanılabilecek bir üründür. Sodexho gift pass giyimden dekorasyona, spor malzemelerinden kozmetiğe kadar pek çok markette kullanilabiliyor. Gift passın geçtiği yerler my-sodexo.com/UyeListesi.aspx?gift=1 adresinde yer almakta.

Sodexho Üye Pass: Sodexo Passcard sistemi dahilinde üyeler için smart card teknolojisi ile oluşturulan bu alışveriş sisteminde işletmeler ihtiyaç duydukları şeyleri Sodexho’nun tedarikçi kuruluş ağından kolayca temin edebilmekteler. Bu sistem sayesinde ödeme avantajı, nakit avantajı ile güvenli bir alışveriş imkanı mevcut.

Sodexo iletişim, Sodexho Müşteri Hizmetleri: 444 72 77İlgili aramalar:
sodexo hangi marketlerde geçerli (90), sodexo hangi marketlerde geçiyor (83), sodexho geçen marketler (77), sodexo geçen marketler (50), sodexo hangi marketlerde gecer (24), sodexho hangi marketlerde geçerli (19), sodexo hangi markette gecer (17), sodexo nerelerde geçerli (15), sodexo nerelerde geçiyor (15), gift pass hangi marketlerde geçerli (14), sodexo geçen yerler marketler (12), gift pass sodexo hangi marketlerde geçerli (11), sodexo geçen yerler (10), sodexo hangi marketlerde kullanilir (10), sodexo nerelerde geçer (9)

Yayın tarihi:
Konu: "Sodexho ne demek, Sodexho hangi marketlerde geçerli"
Kategori: Alışveriş Rehberi

Firsat-Cenneti.com » Alışveriş Rehberi » Sodexho ne demek, Sodexho hangi marketlerde geçerli

6 Yorum: "Sodexho ne demek, Sodexho hangi marketlerde geçerli"


 1. celal dedi ki:

  merhaba ben is den ciktim ve sodexxo da 312.50 tl para var hangi marketlerde gecerli ?

  ve nezaman sodexxo yu kapatiyorlar.??

  istanbul pendik

 2. Şükrü Akın dedi ki:

  Bana istanbukda geçen sodexso GIFT PASS listesini gonedre bilirmisiniz teşekür ederim:)

 3. Arzu dedi ki:

  Tokatta sodexoyu kullanabileceğim marketlerin listesini gönderebilir misiniz?

 4. ali kut dedi ki:

  antalya daki çek geçerli market listesini göndere bilir misiniz?

 5. melek dedi ki:

  yemek çeklerıne komısyon alınıyormu bılmıyorum ama yemek kartlarına (pass kart) %7 komısyon alıyorlar.özellikle
  ALEMDAR MARKET BULGURLU HEM COK KABALAR HEMDE ÜCRETSİZ ALIŞVERİŞ YAPIRSUN MUAMELESI UYGULUYOR

 6. mertay dedi ki:

  Selam marketlerde bütün yemek çekleri geçiyor,komisyon almıyorlar bildiğim kadarıyla


Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?