Özel Arama

Fırsatlar

Etiketler: , .

Serinlemek için bir alternatif- usb fan vantilatör
USB bağlantılı aletler bilgisayar meraklılarının vazgeçilmezleri. usb’den çalışan hoparlör, usb bağlantılı ışık, kahve ısıtma makinesi, neler neler. Belki usb fan soğutucu duymuşsunuzdur, dizüstü bilgisayuar laptopların altına yerleştirerek ısınmayı önleyenleri. Peki usb’den çalışan fan vantilatör duydunuz mu hiç? usb fan fiyatlarını merak ettiniz mi? Usb fan nasıl yapılır sorusuna cevap bir videomuz da var.

Önce ilgili videomuz:

USB FAN YAPIMI (ingilizce)

Dilerseniz eski bir cd’yi düzgün şekilde keserek, bir motor yardımı ile de usb fan yapabilirsiniz.

Peki usb fan fiyatları:
Gittigidiyor’da en ucuz usb fan takriben 8 tl + kargodan başlıyor. Dilerseniz sahibinden.com veya ebay.com’dan daha ucuz modeller bulabilirsiniz. 2 dolara bile bulmak mümkün. Ebay’den nasıl alışveriş yapılır konusunda aydınlatıcı makalemiz çok yakında yayında.İlgili aramalar:
en ucuz vantilatör (3), en ucuz serinleme (1), wantratör fiyatları (1), wandratör (1), vantilatör kampanyaları (1), usb vantilatör (1), usb den vantilatör yapmak (1), usb bağlantılı vantilatör (1), usb bağlantılı fan (1), tekzendeki masa üstü bilgisiyar wantratör (1), tatilde serinlemek için aletler (1), star fan vantilatör kullanım (1), serinlemek için usb vantilatör (1), serinlemek için fan (1), letgo satılık vantilatör (1)

Yayın tarihi:
Konu: "Serinlemek için bir alternatif- usb fan vantilatör"
Kategori: Alışveriş Rehberi

Firsat-Cenneti.com » Alışveriş Rehberi » Serinlemek için bir alternatif- usb fan vantilatör

1 Yorum: "Serinlemek için bir alternatif- usb fan vantilatör"


 1. Hamit dedi ki:

  Tekzende masa üstü mini vantilatör kampanyası gördüm, 10 tl ye sitede yazanlar: Artan sıcaklıklarda masaüstünüzün vazgeçilmezi olacak.
  360 derece dönebilen hareketli pervane haznesi.
  Üstelik piyasada bulunabilen en gelişmiş sessiz model!
  Araç İçi USB dönüştürcünüzle aracınızda da kullanım imkanı.
  Açma – Kapama Butonu.
  4 Pervane kanadı.


Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?