Özel Arama

Fırsatlar

Etiketler: , , , , .

Favori Kuyumculuk mağazaları, Favori ürünleri

Favori mağazaları ile Favori kuyumculuk ürünleri hakkında bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.
favori urunleri
Türkiye’nin önde gelen kuyumculuk ve mücevherat firmalarından olan Favori, 1992 yılından bu yana Türkiye ve dünya pazarlarında yer almakta.

TSE güvenceli Favori takıları, ömür boyu ayar ve kalite garantisi ile ücretsiz bakım-tamir hizmeti ile sunulmakta. Favori ürünlerini inceleyecek olursak pırlanta elmas ve altın ürünler ile özel kolleksiyonları görmekteyiz.

Beyaz ve sarı altının özel kaliteli elmas pırlanta taşlarla süslendiği Favori pırlanta ürünleri arasında renkli-fantazi bileklikler, küpeler, kolyeler, tektaş-tria-tamtur vs. yüzükler yer almakta.

Favori altın ürünleri taşlı-taşsız takımlar, yüzükler, bilezikler, küpeler, bileklikler, kolye uçları ve 3’lü setlerden oluşmakta. Erkekler için altın bileklik, yüzük ve kol düğmeleri de beğeninize sunuluyor. İnci parlaklığını sevenlere kolye ucu, takımlar, yüzük, 3’lü Set ve bilezik şeklinde incili takılar da Favori kolleksiyonunda yer alıyor. Gram altın, mutluluk alyansları ve broş, yüzük tarzı lüks takılar, kültürel takılar, hanımeli ile çocuk ve gençlere özgü takılar da Favori altın ürünleri arasında.

Favori altın ve pırlantayı sanata ve duygulara dönüştüren çok çeşitli kolleksiyonlara da sahip. Sevgilinize, eşinize veya annenize olan duygularınızı ifade etmenizde size yardımcı olabilecek takıları incelemenizde yarar olabilir.

Favori kuyumculuk özel günleriniz için hediye fikirleri de sunuyor. Bunlar öğretmenler günü, doğum günü, evlilik yıldönümü, sevgililer günü, anneler ve babalar günü ile yeni yıl sürprizleri tarzında duygu ve düşüncelerinize tercüman olabilecek nitelikte oldukça özel ürünler.

Peki Favori kuyumculuk mağazaları nerelerde var? Ürün fiyatları ve güncel kampanyaları öğrenebileceğiniz Favori mağazaları ve şubelerine aşağıdaki iletişim bilgilerinden veya buradan ulaşabilirsiniz. Favori kuyumculuk ile ilgili memnuniyet, dilek ve şikayetlerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz.

Favori kuyumculuk iletişim bilgileri: (www.favori.com.tr)
Merkez Showroom mağaza adresi: Nuruosmaniye Cad. No:20 Fatih / İstanbul, Telefon: 0212 512 11 45İlgili aramalar:
favori altin kupe (1), favori altın ürünleri (1)

Yayın tarihi:
Konu: "Favori Kuyumculuk mağazaları, Favori ürünleri"
Kategori: Alışveriş Rehberi

Firsat-Cenneti.com » Alışveriş Rehberi » Favori Kuyumculuk mağazaları, Favori ürünleri

Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?