Özel Arama

Fırsatlar

Etiketler: , , , , .

Bizim Toptan ürünleri, Bizim Toptan mağazaları

Bizim Toptan ürünleri ve Bizim Toptan mağazaları hakkında bilgileri derlediğimiz bu yazıda ayrıca Bizim Kart konusunu işliyoruz. İşte Bizim Toptan hakkında bilgiler:
bizim toptan urunleri
2002 yılından bu yana faaliyette olan Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş., toptancı mağazaları içinde Türkiye’de önemli bir konuma sahip. 1 milyar TL’yi aşkın cirosu ile Bizim Toptan mağazaları ülke çapında oldukça yaygın bir satış ağına sahip. Zira Bizim toptan, tek ve büyük marketler açmaktan ziyade, tüketicilere yakın yerlere orta çapta mağazaları tercih etmekte. Size en yakın Bizim toptan mağazası için bizimtoptan.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bizim toptan müşteri kitlesi içinde toptancılar, servisçi toptancılar, bakkallar, yerel marketler, kuruyemişçiler, kantinler, büfeler, süpermarketler, akarkayıt istasyonu marketleri, uzmanlaşmış perakendeciler, şirketler ve kurumsal işletmeler yanında otel, lokanta, pastane, yemek fabrikaları, restoran& kafeterya hizmeti sunanlar bulunmakta. Kendini müşterilerinin maliyetlerini azaltıcı stratejik iş ortağı olarak gören Bizim Toptan bireysel müşterilere satış yapmayıp sadece ücretsiz olarak alınan “Bizim Kart” üyelik sistemine kayıtlı yüz binlerce ticari vergi mükelleflerini hedeflemektedir.

Bizim toptan ürünleri arasında Ülker, Coca Cola, Eti, Pınar, P&G, Pepsi Cola, Unilever, Nestle, Marsan, Çaykur, Filiz gibi pek çok markaya ait bilindik ürünler vardır. Ayrıca tütün mamülleri (Tekel, Philip Morris, JTi, BAT ve imperial Tobacco) ve Bizim toptan’ın kendi markası olan “Öz” markalı ürünler de Bizim Toptan’da satılmakta. Bizim Toptan’ın kendine ait diğer markaları BESLER (margarin, sıvı yağ, bisküvi ve çikolata), SEALADY (temizlik), DOLPHiN (tuvalet kağıdı havlu vs.), BTT Profesyonel (büyük boy bakliyat ve temizlik maddeleri), BALTÜRK (bal) ve BAHAR (Kuruyemiş) markalarıdır. Bunların haricinde Bizim toptan ürünleri, şeker ve temel gıda ürünleri, süt ve süt mamülleri, yardımcı ve katkı malzemeleri, konserve-turşu-hazır yemekler, atıştırmalıklar, şarküteri ve kahvaltılık ürünleri, içecekler, sigaralar ve diğer tütün mamülleri, ekmek ve unlu mamuller, et ve et ürünleri, meyve-sebze, temizlik hijyen ürünleri, kişisel bakım ve kozmetik, tuvalet kağıdı vs., kişisel bakım-ev ve bakım gereçleri, enerji-aydınlatma, kırtasiye malzemeleri-ofis ürünleri, tekstil ürünleri, ambalajlar ve malzemeleri, oto bakım ve aksesuarlar, elektronik ve elektrikli ev aletleri, dekorasyon ürünleri, el aletleri, pil ve oyuncaklar bulunuyor.

Bizim Kart nasıl alınır? Bizim kart almak için vergi levhasının aslı veya fotokopisi ile tüzel şirketler için antetli kağıda basılmış (kaşeli, imzalı) satın alma yetkililerini belirten yazı gerekmektedir. Bizim kartı internet üzerinden başvuruda bulunup mağazalardan alabilirsiniz.

Bizim Toptan kampanyaları da ayrıca ilgi çekmekte. Bunlar 10 adet Fiat Fiorino çekiliş kampanyası detayları burada yer alıyor. Ayrıca Bizim toptan müşterilere özel kampanyaları sms mesajlar ile cep telefonlarına iletmekte.

Bizim Toptan Satış Mağazaları İletişim: Kuşbakışı cad. No:19 34662, Altunizade – Üsküdar / istanbul, Tel: (0216) 474 42 80
Bizim Toptan Tel: Müşteri iletişim Merkezi: 0212 577 75 52İlgili aramalar:
toptan havlu ve tuvalet kağıdı nereden alınır (2), bizim market cennet (1), bizim marketlerde caykur fiyatlari (1), bizim toptan ürünleri (1), bizim toptantuvaletkağitlari (1), cola cola uskudar toptan satıs (1), öz bereket market kola fiyatı (1), rize gross sıvı yağ fiyatları (1), toptan fırsat ürünleri (1)

Yayın tarihi:
Konu: "Bizim Toptan ürünleri, Bizim Toptan mağazaları"
Kategori: Alışveriş Rehberi

Firsat-Cenneti.com » Alışveriş Rehberi » Bizim Toptan ürünleri, Bizim Toptan mağazaları

2 Yorum: "Bizim Toptan ürünleri, Bizim Toptan mağazaları"


  1. dilber öztürk dedi ki:

    yorum degil yardım istiyorum mümkünse yalan söyleyecek degilim emekliyim ama çok yüksek kredi borcu ödüyorum malesev yetiştirememek bunaltı beni çok şeker hastasıyım 9 yıldır evin içinde eksikleri karşılayamamak zor geliyor özellikle bizim yaz ve bulyomunuzu kulanan bir müşterinizim şayet hediye yolanıyorsa banada yag yolarsanız teş ederim ölmüşlerinizin eline ulaşsın şimdiden adresim kıbrıs mah 2063 sok no 18 mamak ankara telimde 05428483911 kesenize bereket

  2. ilham dedi ki:

    bilmek istiyoruz yurddisina mal satiyormusunuz p&g


Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?