Özel Arama

Fırsatlar

Etiketler: , , , , , , , , , , .

BİM …maxx ürünleri garanti, iade, Healthmaxx, Lifemaxx, Chefmaxx, Toolmaxx…

1970’li yıllarda Almanya’da ALDI ile başlayan indirimli market (discount store) uygulamasını Türkiye’ye getirip binlerce mağaza ile yurdun dört bir yanında mağazalar açan BİM mağazaları, cuma günü aktüel ürünleri ve kampanyaları ile dikkat çekmekte. Bim aktüel ürünleri size duyururken dikkatimizi çeken …maxx ürünlerinden bahsetmek istedik. Bu ürünlerde sorunlarla karşılaşırsanız ne yapmalısınız? Garanti için ne gerekli?
bim kampanyalari
İngilizce “private label” olarak adlandırılan özel markalı ürünlerle Türkiye tanışalı çok uzun zaman geçmedi aslında. Real’de tip markası bunlardan başlıcaları. Kar marjının yüksekliği nedeni ile tercih edilen bu tarz ürünler, bildiğiniz gibi piyasadaki üreticilerce imal edilmekte. Mesela Bim’de satılan Dost süt Tat Konserve tarafından üretilmekte. Ülkemizde söz konusu ürünlerin kim tarafından üretildiğinin beyanı zorunluluğu mevcut. O nedenle kalite olarak piyasada benzerleri ile bir farklılık arz etmeyebilir.
Aynı şekilde yalnızca BİM mağazalarında satılan Healthmaxx, Homemaxx, Lifemaxx, Sensemaxx, Chefmaxx ve Toolmaxx markalı ürünler, BİM’in piyasada ürettirdiği ürünler. Bu ürünleri satın alan müşteriler, 2 sene boyunca “Kapıdan Kapıya” garanti hizmetinden yararlanabilirler.  Ürünlerle ilgili yaşamış olduğunuz problemde:

  • 0 212 444 0 567 numaralı telefonu arayınız.
  • Servis kaydı açtırınız.
  • Yönlendirilen kargoya ürünü teslim ediniz.

Bunlar garanti kapsamında takip etmeniz yeterli olan işlemlerdir. Anatech, kapıdan kapıya servis garantisi, adresten alım adrese teslim diye özetlenen prosedür bu kadar.
Bim iade prosedürü:
Ürün iadesi mümkün mü, aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?
Bizim için en değerli nokta siz müşterilerimizin memnuniyeti. Bu memnuniyeti sürekli tutmak için olan gücümüzle çalışmaktayız. Uyguladığımız koşulsuz iade garantisi politikasıyla müşterilerimizin menfaatini en üst düzeyde tutmaktayız. Aldığınız bir ürünü hiçbir neden belirtmeden ve zaman kısıtlaması olmadan fişiniz ve kredi kartı slipiniz ile birlikte iade edebilirsiniz. “Kalitemiz güvencemiz altındadır” logomuz kuruluşumuzdan bu yana düsturumuz olmuştur.”

Herkese iyi alışverişler…İlgili aramalar:
maxx ürünleri (5), CHEFMAXX teknik servis (4), bim iade koşulları (3), chefmaxx servis (3), Chefmaxx CM41463 (2), chefmaxx çay makinesi servisleri (2), healthmaxx (2), chefmaxx (2), bim iade prosedürü (2), chefmaxx teknik servis adresleri (1), lifemaxx hangi markanın yan ürünü (1), chefmaxx servis adresleri (1), chefmaxx çay makinası servis (1), chefmaxx kimin (1), chefmaxx ürünleri (1)

Yayın tarihi:
Konu: "BİM …maxx ürünleri garanti, iade, Healthmaxx, Lifemaxx, Chefmaxx, Toolmaxx…"
Kategori: Alışveriş Rehberi

Firsat-Cenneti.com » Alışveriş Rehberi » BİM …maxx ürünleri garanti, iade, Healthmaxx, Lifemaxx, Chefmaxx, Toolmaxx…

52 Yorum: "BİM …maxx ürünleri garanti, iade, Healthmaxx, Lifemaxx, Chefmaxx, Toolmaxx…"


  1. HALİS dedi ki:

    lifemax şarjlı matkap istiyorum aldım kullandım harika ama çaldılar malesef şarj aleti ve kutusu kaldı elimde sadece 50 tl ye bim den almıştım mükemmel çıktı 18 voltluk şarjlı vidalamadan yollayabilirseniz kargo bedelini de ödemeli yollayın ben öderim adres : ikitelli organize san.bölgesi es koop san.sitesi C/2 BLOK NO:78 İKİTELLİ BAŞAKŞEHİR İSTANBUL yollarsanız beni çok memnun etmiş olursunuz saygılarımla HALİS GÜNAYDIN.

  2. kaderim kotu dedi ki:

    Lifemaxx aldim mp3 sarj cihazi yoktu sozde pazartesi gelcek yarin bakcam vede sarj olmuyo kabloyu tkmistim 🙁 arka kapagi kirildi yerinden cikti garanti kabul edermi


Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?