Özel Arama

Fırsatlar

Amerikada nereden alışveriş yapılır, bilgisayar-elektronik nereden alınır?

Bilgisayar, iphone, cep telefonu gibi elektronik cihazlar Amerika’da uygun fiyatlarla satılmakta. Peki Amerika’da nereden alışveriş yapılır? Elektronik eşyalar en ucuza nereden alınır?
amerika alisveris
Öncelikle ABD’de giyim, kıyafet, cep telefonu, bilgisayar, iphone vs. neden ucuz ondan bahsedelim. Bir kere vergiler oldukça düşük. Kimi eyaletlerde kdv yüzde sıfır. İkincisi devasa amerikan pazarında rekabet oldukça yoğun. Bu da pek çok ürünü Türkiye’ye göre çok daha ucuza almanıza olanak sağlıyor.

Peki ne kadar fark var derseniz, Türkiye’deki kampanyalı ürün fiyatları Amerika pazarında normal satış fiyatı düzeyindedir. Amerika’daki kampanyalı bir fırsat ürünü ülkemize göre yarı yarıya daha ucuz olabilir. Bu bakımdan Amerika’dan birşeyler alacaksanız fırsat ürünü olmasına yani iyi bir “deal” yakalamaya özen göstermelisiniz. Bu tarz fırsat kampanyaları, insanlara kendilerinin özel biri olarak bu ürünü satın alan çok şanslı bir kişi olduğu mesajı vermekte. Peki bu fırsatlar nerelerde var?

En iyi indirimleri dealnews.com, deals2buy.com gibi sitelerden takip edebilirsiniz. Forum tarzı sitelerde, insanlar birbirlerine inanılmaz indirim haberlerini yaymakta. Bakınız fatwallet.com veya slickdeals.net.

Yıl sonuna doğru kara cuma günü (black friday) (geceden mağazaya gidebilecekseniz) veya 4 temmuz bağımsızlık günü indirimleri de özel günlerdir.

Ebay’in günlük fırsatları (deals.ebay.com) ve birçok başka sitede günün indirimleri, ebayde yeni listelenen hemen al seçenekli ürünler de fırsat ürünü olabilirler. Amazon.com, newegg vs. pek çok online alışveriş sitesinde güzel fırsatlar yakalanabilir. Ürün fiyatına vergi eklenmemesini istiyorsanız, satıcının bulunduğunuz eyalette şubesi olmamasına dikkat etmelisiniz.

Staples ve Best Buy, mağazadan bilgisayar almak isteyenler için pek çok seçenek sunmaktadır.

Kimi kolaylıkla bulunan, kimisi kişiye özel indirim kuponları (coupon) sizi alışverişe teşvik edebilir.

Yetmedi bir de cashback olayı var. Ebates.com, mrrebates.com veya fatwallet.com gibi sitelerin yönlendirmesi ile aldığınız ürünlerde ödediğiniz paranın yüzde 0.5’ten 25-30’lara kadarını size bir süre sonra (1-3 ay) iade ediliyor.

Kısaca Amerika’dan uygun fiyatlar ile alışveriş yapmanın yollarından bahsettik. Siz de kendinizi özel hissetmek isterseniz deal’ları takip edebilirsiniz.İlgili aramalar:
amerikada bilgisayar nereden alınır (3), amerikada nereden alışveriş yapılır (2), en ucuz lego nereden alınır (2), amerikada elektronik nereden alınır (2), uzakdoğuda elektronik eşya nerden alınır (1), amerikadan laptop nerden alınır (1), amerikadan indirimli telefon almak (1), amerikadan en ucuz elektronik nerden alınır (1), amerikadan elektronik eşya almak (1), amerikadan cep telefonu en ucuz nereden alınır (1), amerikadan alınacak elektronik eşyalar (1), amerikada ucuz elektronik nereden alınır (1), amerikadan nereden elektronik alınır (1), AMERİKADAN NEREEN ALIŞVERİŞ YAPILIR (1), amerikadan telefon nereden alınır (1)

Yayın tarihi:
Konu: "Amerikada nereden alışveriş yapılır, bilgisayar-elektronik nereden alınır?"
Kategori: Alışveriş Rehberi

Firsat-Cenneti.com » Alışveriş Rehberi » Amerikada nereden alışveriş yapılır, bilgisayar-elektronik nereden alınır?

1 Yorum: "Amerikada nereden alışveriş yapılır, bilgisayar-elektronik nereden alınır?"


  1. Dedicated server dedi ki:

    Internetten alisveris yapilacak uygun siteleri de yazar misiniz giden arkadasimin adresine gonderebilecegim bi iki site ismi cok tesekkurleri


Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?